Teleskopik Road Blocker

Teleskopik Road Blocker Güvenlik Unsuru

Teleskopik Road BlockerTeleskopik Road Blocker;

Günümüzde tesis güvenliği konusunda araç geçiş noktasında en iyi ürün Road Blocker sistemidir. Hidrolik Yol Bloğu izinsiz girişlerde aracı ilerleyemeyecek derecede hasara uğratır ve tehlike giriş kapısında karşılanmış olur. Road Blocker Sistemi oldukça derin kazı gerektiren bir montaj şekline sahiptir. Güvenlik seviyenizi üst limitlere çıkarmak istiyorken kazı derinliğinin yetersiz olduğu bir zeminde sorununuzu nasıl çözeceksiniz?

Teleskopik Road Blocker için 40cm kazı derinliği”

Kazı derinliğiniz yetersiz ancak yüksek güvenlikli bir araç noktası oluşturmak istiyorsanız sorununuzun çözümünü Teleskopik Road Blocker sistemi size sağlayacaktır. Yelpaze şeklinde kademeli açılan Road Blocker Sistemi 50 cm, 60 cm, 70 cm açılır versiyonları için 40 cm kazı derinliğine ihtiyaç duyacaktır. 2 veya 3 parça kademeli açılım ile yeterli yüksekliğe ulaşan teleskopik yol bloğu sistemi yalnızca 40 cm kazı derinliği ile sorununuzu çözmektedir. Hidrolik bariyer sınıfında yer alan Teleskopik Yol blok sistemi uzaktan kumanda, güvenlikten buton kontrollü, HGS etiket okuma sistemi, plaka okuma sistemi, araç altı görüntüleme sistemi ile birlikte kullanılabilmektedir.

Teleskopik Road Blocker dayanıklılık

Aracı kesinlikle o noktada durdurmak için tasarlanmış olan Teleskopik Yol blok sistemi güvenliğinizi sağlayacaktır. Görerek alın projemizde fabrikada üretim aşamasını inceleyebilirsiniz. Kullanılan malzeme kalitesinden ve dayanımından emin olduktan sonra siparişinizi geçmenize olanak veriyoruz.

Teleskopik Blocker Modelleri

Road Blocker Sistemi kapatılacak yol genişliğine göre 2 metreden başlayıp 3 metre, 4 metre, 5 metre ve 6 metre üretilebilmektedir. Yerden yükseklik için alternatiflerimiz ise 50 cm, 60 cm, 70 cm, 80 cm, 90 cm olabilmektedir. Doğru ölçülerde ürün alımını hem maliyet açısından hemde ürün kullanım amacı açısından önemli olması dolayısıyla ücretsiz olarak sunduğumuz keşif imkanlarımızdan faydalanabilirsiniz. Ürün tespiti ve nedenleri ile ilgili ayrıntılı tüm bilgiyi firma personellerimizden öğrenebilirsiniz.

Teleskopik Road Blocker kullanım alanları

Güvenliğin haricinde geçiş kontrol sistemi ve araç engelleyici unsur olarak kullanabileceğiniz Hidrolik  Bariyer Sistemi olan Teleskopik Road Blocker sistemi Hidrolik yapısıyla uzun seneler sizlere hizmet vermeyi sağlamaktadır.

Kullanım yerlerine örnekler aşağıda verilmiştir.

  • Konsolosluk girişleri
  • Askeri üs ve Askeri alan girişleri
  • Havaalanları
  • Belediye bina ve otopark girişleri, Park ve bahçe girişleri
  • Otel araç giriş noktaları
  • Fabrika girişleri
  • Trafiğe kapalı alan oluşturma projeleri, Yayalaştırma projeleri
  • İşmerkezi ve plazalar
  • Önemli depo girişleri

Teleskopik sistem için altyapı çalışması

Sistemi oluşturan hareketli yol bloğu, kapatılacak alanı ortalayacak şekilde yerleştirilmelidir. Hidrolik Yol Bariyeri ürününüzün ölçü yapısına göre kazı bilgileri verilecek olup bu kazı bilgileri doğrultusunda zemin hazırlığı yapılır. Hareketli kısım olan Teleskopik Yol bloğu montaj yerine yerleştirilip yatay ve dikey terazileri alınmalı ve sabitlenmelidir. Drenaj bağlantısı mutlaka yapılmalıdır. Hidrolik hortum bağlantıları tamamlanıp boşluklar C30-35 beton ile doldurulmalıdır. Hidrolik Yol bloğuna hareketi sağlayacak ünite kısmı beton zeminine yerleştirilmeli hidrolik hortumlar ve 380V trifaze enerji kablosu ünite içerisine alınmalıdır. Tüm bağlantılar yapıldıktan sonra sistem test ve devreye alma işlemleri yapılarak ürün teslim edilir.

No Comments