YOL BLOĞU, ROAD BLOCKER, GÜVENLİK DUVARI, HİDROLİK SİSTEM

Road Blocker Yol Blokaj Sistemi

Road Blocker Yol Blokaj Sistemi Ürün Bilgisi

Özel üretim olan suikast tipi (Anti terör) road blocker yol blokaj sistemi can ve mal emniyeti düşünülerek özel çelikler kullanılarak üretilmektedir. Özel tasarlanmış olan suikast tipi road blocker yol blokaj sistemi tamamen bomba yüklü araçlı intihar saldırıları, (canlı bomba) bomba yüklü araçların kurumun veya özel mülkün arazisine girişini önlemek için dizayn edilmiş road blockerlerdir. Noter huzurunda yapılan çarpışma testinde 45 derece egimli rampadan bırakılan 7,5 ton ağırlıgındaki kamyon 85 km. Hıza ulaşarak suikast tipi road blockere 50 ton basınçla çarpmış ve çarpma sonucu kamyon pert olmuştur. Hidrolik çalışma sistemine sahip olan Road Blocker yol blokaj sistemi çalışma sürekliliği %100’dür ve en yoğun yerlerde dahi problemsiz çalışabilmektedir.

Yüksek güvenlik gereksinimi olan iş merkezi, plaza, alış-veriş merkezleri, resmi kuruluşlar, konsolosluk vb. Noktalarda, geçiş güvenliği ve kontrolünü sağlamak için geliştirilmiş bir üründür. Her türlü araçlı suikast olaylarını önlemek için kesin bir çözümdür. Güçlü ve hızlı kontrollü motoru ile uzaktan kumanda, buton veya her türlü access kontrol sistemi ile tam uyumlu kullanıma uygundur.

Road Blocker Yol Blokaj Sistemi

Road Blocker Yol Blokaj Sistemi

SUİKAST TİPİ ROADBLOCKER PAKET İÇERİĞİ:
1 Adet Roadblocker ve Kontrol Sistemi
1 Adet Çift Kontaklı Loop Dedektör
1 Takım Alıcı ve Kumanda
4 Adet Fotosel Ayağı
2 Takım Fotosel

SUİKAST TİPİ ROAD BLOCKER ÇEŞİTLERİ:
Anti Terör 200: 2 Mt. H.70 cm Road Blocker
Anti Terör 300: 3 Mt. H.70 cm Road Blocker
Anti Terör 400: 4 Mt. H.70 cm Road Blocker
Anti Terör 500: 5 Mt. H.70 cm Road Blocker

 

 

Road Blocker Yol Blokaj Sistemi nin büyük çoğunluğu zemin altında yer alması sebebiyle ürünün çalışma kalitesi haricinde zemin altında kalan ve toprakla temas eden yüzeylerinin üretim kaliteside son derece önemlidir. Dolayısıyla bu ürün grubunda çalışacağınız firmayı ve ürünü iyi etüt etmeniz firmamızca tavsiye olunur. Road Blocker Yol Blokaj Sistemi bilgi ve dökümanları için firma personelimizden destek alabilirsiniz. İrtibat için 0(212)2104677-78 veya info@teknoper.com

About the Author

admin

No Comments

Comments are closed.