Road Blocker, Yol Bloğu, Güvenlik Duvarı, Hidrolik Mantar Bariyer

Mini Road Blocker

Mini Road Blocker Ürün Tanıtımı


Özel mülkler ve belediyeler için tasarlanmıştır. Ayrıca ayrodinamik yapıya sahip mini road blocker ekonomik fiyatıyla mini blocker’i pazarda cazip hale getirmiştir. Mini road blocker tamamen çelikten üretilmiştir. Mini road blocker 30 Km. Hızla çarpan bir aracı kesinlikle içeri sokmayacak şekilde dizayn edilmiştir. Hidrolik çalışma sistemi ile mini road blockerin çalışma sürekliliği %100’dür ve en yoğun yerlerde dahi durmadan problemsiz çalışabilmektedir.

Güvenlik gereksinimi olan iş merkezi, plaza, alış-veriş merkezleri, resmi kuruluşlar, konsolosluk vb. Noktalarda, geçiş güvenliği ve kontrolünü sağlamak için geliştirilmiş bir üründür. Güvenlik seviyesi caydırıcı sınıfta olan Mini Yol Blokaj Sistemi, Güçlü ve hızlı kontrollü motoru ile uzaktan kumanda, buton veya her türlü access kontrol sistemi ile tam uyumlu kullanıma uygundur.

Mini Road Blocker

Mini Road Blocker

MİNİ ROAD BLOCKER PAKET İÇERİĞİ:
1 Adet Mini Roadblocker ve Kontrol Paneli
1 Takım Alıcı
1 Adet Kumanda
4 Adet Fotosel Ayağı
2 Takım Fotosel
1 Adet Çift Kontak Loop Dedektör

MİNİ ROADBLOCKER ÇEŞİTLERİ:
1’li Mini Roadblocker (500x300x4mm)
2’li Mini Roadblocker (500x300x4mm)
3’li Mini Roadblocker (500x300x4mm)
4’li Mini Roadblocker (500x300x4mm)
5’li Mini Roadblocker (500x300x4mm)
6’li Mini Roadblocker (500x300x4mm)

Mini Hidrolik Road Blocker Yol Blokaj Sisteminin büyük çoğunluğu zemin altında yer alması sebebiyle ürünün çalışma kalitesi haricinde zemin altında kalan ve toprakla temas eden yüzeylerinin üretim kaliteside son derece önemlidir. Dolayısıyla bu ürün grubunda çalışacağınız firmayı ve ürünü iyi etüt etmeniz firmamızca tavsiye olunur. Mini Hidrolik Road Blocker Yol Blokaj Sistemi bilgi ve dökümanları için firma personelimizden destek alabilirsiniz. İrtibat için 0(212)2104677-78 veya info@teknoper.com

About the Author

admin

No Comments

Comments are closed.