Hidrolik Tuzak

Hidrolik Tuzak Sistemi – Mekanik Tuzak

Hidrolik Tuzak Sistemi

Hidrolik Tuzak Sistemi – Mekanik Kapan

 

Hidrolik Tuzak Sistemi ve Mekanik Tuzak sistemleri kazı derinliği yetersiz ve yüksek güvenlik gerektiren yerlerde kullanılabilecek Hidrolik bir sistemdir, Road Blocker Sistemlerinden farklı olarak 30 cm yüksekliğindeki çelik bıçaklarıyla aracın alt kısmını parçalar ve ağır hasar verir, araç ilerleyemeyecek kadar parçalanır. Hidrolik Tuzak Sistemi 2-3-4-5-6 metrelik olabilir, Hidrolik ünitesinden (Kontrol paneli) gelecek komuta göre bıçaklar aşağıya veya yukarıya hareket eder.

 

Hidrolik Tuzak Sistemi
Hidrolik Tuzak Sistemi

Hidrolik Tuzak Sisteminin ölçüleri aşağıdaki gibidir.

Hidrolik Mekanik Tuzak Kapan Sistemi
Hidrolik Tuzak – Kapan

Ölçüler

 

 

 

 

 

 

Hidrolik Tuzak Sistemi – kapan sistemi araç geçiş noktasını kontrol altına almak güvenliği arttırmak amacıyla kullanılan yerden çıkan Tuzak sistemleridir. Hidrolik kurt kapanı, hareketli kısım ve bunlara hareketi sağlayan ünite olmak üzere iki ayrı malzemeden oluşmaktadır. Hidrolik prensibiyle çalışması sebebiyle Kurt Kapanı – Tuzak oldukça sessiz ve güçlüdür. Kazı çalışması gerektiren bir montaj şekli olması dolayısıyla kendi arsa payınız içerisinde ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kendi arsa payınız dışında kalan bölge için ilgili belediyeden izin almanız yeterlidir. Montaj yapılacak yerde zarar görebilecek bir altyapının olmadığından emin olunması başka bir önemli husustur.

Kurt Kapanı Tuzak Sisteminin büyük çoğunluğu zemin altında yer alması sebebiyle ürünün çalışma kalitesi haricinde zemin altında kalan ve toprakla temas eden yüzeylerinin üretim kaliteside son derece önemlidir. Dolayısıyla bu ürün grubunda çalışacağınız firmayı ve ürünü iyi etüt etmeniz firmamızca tavsiye olunur. Hidrolik Tuzak Sistemi bilgi ve dökümanları için firma personelimizden destek alabilirsiniz. İrtibat için 0(212)2104677-78 veya info@teknoper.com

Mantar Bariyer

Hidrolik Mantar Bariyer, Mantar Baba, Hidrolik Baba, Mantar Bariyer

Mantar Bariyer Sistemi

Mantar Bariyer

Mantar Bariyer Sistemi, Hidrolik Bariyer Sistemi; Güvenli araç girişi gerektiren yerlerde kontrollü girişi sağlayan sistemlerdir, ayrıca Belediyelerin yayalaştırma projelerinde kullanılmaktadır. Güvenlik seviyenizi en üst seviyeye çıkaran kontrollü geçiş sistemlerinden bir tanesidir.

Mantar Bariyer Özellikleri

 • Mantar Bariyerimiz 22 cm çapındadır, Et kalınlığı 10 mm ‘dir.
 • Mantar Bariyerin hareketli kısmı açık pozisyonda yerden yüksekliği 50 cm’dir. 60-70-80 cm yükseklik alternatifleri vardır.
 • Hareketli kısım Paslanmaz çeliktir.
 • 40 Km hızla gelen 4 Tonluk aracı durdurabilecek yapıdadır, böyle bir çarpmada sistemdeki hasar oranı % 30’u geçmez.
 • Sistem Tek kontrol paneli üzerinden 1’li, 2’li, 3’lü, 4’lü, 5’li çalışabilir, çalışma şekli senkronizedir.
 • Mantar Baba Hidrolik Sistemdir, sessiz çalışır.
 • Mantar Bariyerin Kontrol panelini oluşturan motor 380V enerji ile beslenir.
 • Hidrolik Baba mikroişlemci kontrol paneli sayesinde her türlü access sistemi ile entegrasyona gidilebilir. (Kart Okuyucular, Otomatik Geçiş Sistemi, Plaka Tanıma Sistemi, Buton Kontrol, Uzaktan Kumanda Sistemi v.b.)
 • Hidrolik Mantar Babaların açılma kapanma hızı 4-6 sn aralığında ayarlanabilir.
 • Mantar Bariyer otomatik kapanma özelliği vardır, bu süre 0-78 sn aralığında ayarlanabilir.
 • Hidrolik Bariyer Sistemine elektrik kesikken manuel müdahale yapılabilir.
 • Sistemin Monoblok yapısı sayesinde kırma dökme yapılmadan yalnızca hareketli kısım çıkarılarak servis verilebilir.
 • CE belgesi mevcuttur.

Mantar Bariyer Montaj Bilgisi

Sistem kazı çalışması gerekilen bir montaj şekline sahiptir, her hareketli baba için en az 60x60cm ebadlarında çukur kazılır. Kazı dibine çakıl ve kumdan suni drenaj oluşturularak ürün kazı alanına yerleştirilir. Teraziye alım işleminden sonra Mantar Baba sistemine hareketi sağlayacak hidrolik hortumlar ünitesine kadar döşenir. Ve beton ile kapatma işlemleri başlar. Ünitenin yerleştirileceği alan beton zemin olmalı ve hareketli yerden çıkan baba sisteminden gelen hidrolik hortumlar beton zeminden çıkmalıdır, aynı bölgede 380V trifaze enerji olmalıdır. Ünite yerine yerleştirildikten sonra hortum bağlantıları ve elektronik aksam bağlantıları yapılarak test ve devreye alma işlemlerine başlanır.

 

Mantar Bariyer Sisteminin büyük çoğunluğu zemin altında yer alması sebebiyle ürünün çalışma kalitesi haricinde zemin altında kalan ve toprakla temas eden yüzeylerinin üretim kaliteside son derece önemlidir. Dolayısıyla bu ürün grubunda çalışacağınız firmayı ve ürünü iyi etüt etmeniz firmamızca tavsiye olunur. Mantar Bariyer Sistemi bilgi ve dökümanları için firma personelimizden destek alabilirsiniz. İrtibat için 0(212)2104677-78 veya info@teknoper.com

Yol Bloğu

YOL BLOĞU, ROAD BLOCKER, GÜVENLİK DUVARI, HİDROLİK SİSTEM

Road Blocker Yol Blokaj Sistemi

Road Blocker Yol Blokaj Sistemi Ürün Bilgisi

Özel üretim olan suikast tipi (Anti terör) road blocker yol blokaj sistemi can ve mal emniyeti düşünülerek özel çelikler kullanılarak üretilmektedir. Özel tasarlanmış olan suikast tipi road blocker yol blokaj sistemi tamamen bomba yüklü araçlı intihar saldırıları, (canlı bomba) bomba yüklü araçların kurumun veya özel mülkün arazisine girişini önlemek için dizayn edilmiş road blockerlerdir. Noter huzurunda yapılan çarpışma testinde 45 derece egimli rampadan bırakılan 7,5 ton ağırlıgındaki kamyon 85 km. Hıza ulaşarak suikast tipi road blockere 50 ton basınçla çarpmış ve çarpma sonucu kamyon pert olmuştur. Hidrolik çalışma sistemine sahip olan Road Blocker yol blokaj sistemi çalışma sürekliliği %100’dür ve en yoğun yerlerde dahi problemsiz çalışabilmektedir.

Yüksek güvenlik gereksinimi olan iş merkezi, plaza, alış-veriş merkezleri, resmi kuruluşlar, konsolosluk vb. Noktalarda, geçiş güvenliği ve kontrolünü sağlamak için geliştirilmiş bir üründür. Her türlü araçlı suikast olaylarını önlemek için kesin bir çözümdür. Güçlü ve hızlı kontrollü motoru ile uzaktan kumanda, buton veya her türlü access kontrol sistemi ile tam uyumlu kullanıma uygundur.

Road Blocker Yol Blokaj Sistemi
Road Blocker Yol Blokaj Sistemi

SUİKAST TİPİ ROADBLOCKER PAKET İÇERİĞİ:
1 Adet Roadblocker ve Kontrol Sistemi
1 Adet Çift Kontaklı Loop Dedektör
1 Takım Alıcı ve Kumanda
4 Adet Fotosel Ayağı
2 Takım Fotosel

SUİKAST TİPİ ROAD BLOCKER ÇEŞİTLERİ:
Anti Terör 200: 2 Mt. H.70 cm Road Blocker
Anti Terör 300: 3 Mt. H.70 cm Road Blocker
Anti Terör 400: 4 Mt. H.70 cm Road Blocker
Anti Terör 500: 5 Mt. H.70 cm Road Blocker

 

 

Road Blocker Yol Blokaj Sistemi nin büyük çoğunluğu zemin altında yer alması sebebiyle ürünün çalışma kalitesi haricinde zemin altında kalan ve toprakla temas eden yüzeylerinin üretim kaliteside son derece önemlidir. Dolayısıyla bu ürün grubunda çalışacağınız firmayı ve ürünü iyi etüt etmeniz firmamızca tavsiye olunur. Road Blocker Yol Blokaj Sistemi bilgi ve dökümanları için firma personelimizden destek alabilirsiniz. İrtibat için 0(212)2104677-78 veya info@teknoper.com

Road Blocker, Yol Bloğu, Güvenlik Duvarı, Hidrolik Mantar Bariyer

Hidrolik Road Blocker, Hidrolik Yol Bloğu, Yol Blokaj Sistemi

Hidrolik Road Blocker ürün tanıtımı


Can ve mal emniyeti düşünülerek özel çelikler kullanılarak üretilmektedir. Hidrolik Road blocker, 50 Km. Hızla road blockere çarpan bir aracı kesinlikle içeri sokmayacak şekilde dizayn edilmiştir.  Hidrolik çalışma sistemine sahip olan Road Blocker yol blokaj sistemi çalışma sürekliliği %100’dür ve en yoğun yerlerde dahi problemsiz çalışabilmektedir.

Yüksek güvenlik gereksinimi olan iş merkezi, plaza, alış-veriş merkezleri, resmi kuruluşlar, konsolosluk vb. Noktalarda, geçiş güvenliği ve kontrolünü sağlamak için geliştirilmiş bir üründür. Her türlü kötü niyetli araç ile girişi önlemek için kesin bir çözümdür. Güçlü ve hızlı kontrollü motoru ile uzaktan kumanda, buton veya her türlü access kontrol sistemi ile tam uyumlu kullanıma uygundur.

Hidrolik Road Blocker
Hidrolik Road Blocker

BUFFALO ROADBLOCKER PAKET İÇERİĞİ:
1 Adet Roadblocker ve Kontrol Sistemi
1 Takım Alıcı ve Kumanda
4 Adet Fotosel Ayağı
2 Takım Fotosel

BUFFALO ROAD BLOCKER ÇEŞİTLERİ:
Buffalo 200: 2 Mt. H.50 cm Road Blocker
Buffalo 300: 3 Mt. H.50 cm Road Blocker
Buffalo 400: 4 Mt. H.50 cm Road Blocker
Buffalo 500: 5 Mt. H.50 cm Road Blocker

 

Hidrolik Road Blocker Yol Blokaj Sisteminin büyük çoğunluğu zemin altında yer alması sebebiyle ürünün çalışma kalitesi haricinde zemin altında kalan ve toprakla temas eden yüzeylerinin üretim kaliteside son derece önemlidir. Dolayısıyla bu ürün grubunda çalışacağınız firmayı ve ürünü iyi etüt etmeniz firmamızca tavsiye olunur. Hidrolik Road Blocker Yol Blokaj Sistemi bilgi ve dökümanları için firma personelimizden destek alabilirsiniz. İrtibat için 0(212)2104677-78 veya info@teknoper.com

Mini Yol Bloğu

Road Blocker, Yol Bloğu, Güvenlik Duvarı, Hidrolik Mantar Bariyer

Mini Road Blocker

Mini Road Blocker Ürün Tanıtımı


Özel mülkler ve belediyeler için tasarlanmıştır. Ayrıca ayrodinamik yapıya sahip mini road blocker ekonomik fiyatıyla mini blocker’i pazarda cazip hale getirmiştir. Mini road blocker tamamen çelikten üretilmiştir. Mini road blocker 30 Km. Hızla çarpan bir aracı kesinlikle içeri sokmayacak şekilde dizayn edilmiştir. Hidrolik çalışma sistemi ile mini road blockerin çalışma sürekliliği %100’dür ve en yoğun yerlerde dahi durmadan problemsiz çalışabilmektedir.

Güvenlik gereksinimi olan iş merkezi, plaza, alış-veriş merkezleri, resmi kuruluşlar, konsolosluk vb. Noktalarda, geçiş güvenliği ve kontrolünü sağlamak için geliştirilmiş bir üründür. Güvenlik seviyesi caydırıcı sınıfta olan Mini Yol Blokaj Sistemi, Güçlü ve hızlı kontrollü motoru ile uzaktan kumanda, buton veya her türlü access kontrol sistemi ile tam uyumlu kullanıma uygundur.

Mini Road Blocker
Mini Road Blocker

MİNİ ROAD BLOCKER PAKET İÇERİĞİ:
1 Adet Mini Roadblocker ve Kontrol Paneli
1 Takım Alıcı
1 Adet Kumanda
4 Adet Fotosel Ayağı
2 Takım Fotosel
1 Adet Çift Kontak Loop Dedektör

MİNİ ROADBLOCKER ÇEŞİTLERİ:
1’li Mini Roadblocker (500x300x4mm)
2’li Mini Roadblocker (500x300x4mm)
3’li Mini Roadblocker (500x300x4mm)
4’li Mini Roadblocker (500x300x4mm)
5’li Mini Roadblocker (500x300x4mm)
6’li Mini Roadblocker (500x300x4mm)

Mini Hidrolik Road Blocker Yol Blokaj Sisteminin büyük çoğunluğu zemin altında yer alması sebebiyle ürünün çalışma kalitesi haricinde zemin altında kalan ve toprakla temas eden yüzeylerinin üretim kaliteside son derece önemlidir. Dolayısıyla bu ürün grubunda çalışacağınız firmayı ve ürünü iyi etüt etmeniz firmamızca tavsiye olunur. Mini Hidrolik Road Blocker Yol Blokaj Sistemi bilgi ve dökümanları için firma personelimizden destek alabilirsiniz. İrtibat için 0(212)2104677-78 veya info@teknoper.com