Hidrolik Tuzak Sistemi – Mekanik Tuzak

Hidrolik Tuzak Sistemi

Hidrolik Tuzak Sistemi – Mekanik Kapan

 

Hidrolik Tuzak Sistemi ve Mekanik Tuzak sistemleri kazı derinliği yetersiz ve yüksek güvenlik gerektiren yerlerde kullanılabilecek Hidrolik bir sistemdir, Road Blocker Sistemlerinden farklı olarak 30 cm yüksekliğindeki çelik bıçaklarıyla aracın alt kısmını parçalar ve ağır hasar verir, araç ilerleyemeyecek kadar parçalanır. Hidrolik Tuzak Sistemi 2-3-4-5-6 metrelik olabilir, Hidrolik ünitesinden (Kontrol paneli) gelecek komuta göre bıçaklar aşağıya veya yukarıya hareket eder.

 

Hidrolik Tuzak Sistemi

Hidrolik Tuzak Sistemi

Hidrolik Tuzak Sisteminin ölçüleri aşağıdaki gibidir.

Hidrolik Mekanik Tuzak Kapan Sistemi

Hidrolik Tuzak – Kapan

Ölçüler

 

 

 

 

 

 

Hidrolik Tuzak Sistemi – kapan sistemi araç geçiş noktasını kontrol altına almak güvenliği arttırmak amacıyla kullanılan yerden çıkan Tuzak sistemleridir. Hidrolik kurt kapanı, hareketli kısım ve bunlara hareketi sağlayan ünite olmak üzere iki ayrı malzemeden oluşmaktadır. Hidrolik prensibiyle çalışması sebebiyle Kurt Kapanı – Tuzak oldukça sessiz ve güçlüdür. Kazı çalışması gerektiren bir montaj şekli olması dolayısıyla kendi arsa payınız içerisinde ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kendi arsa payınız dışında kalan bölge için ilgili belediyeden izin almanız yeterlidir. Montaj yapılacak yerde zarar görebilecek bir altyapının olmadığından emin olunması başka bir önemli husustur.

Kurt Kapanı Tuzak Sisteminin büyük çoğunluğu zemin altında yer alması sebebiyle ürünün çalışma kalitesi haricinde zemin altında kalan ve toprakla temas eden yüzeylerinin üretim kaliteside son derece önemlidir. Dolayısıyla bu ürün grubunda çalışacağınız firmayı ve ürünü iyi etüt etmeniz firmamızca tavsiye olunur. Hidrolik Tuzak Sistemi bilgi ve dökümanları için firma personelimizden destek alabilirsiniz. İrtibat için 0(212)2104677-78 veya info@teknoper.com