Road Blocker, Yol Bloğu, Güvenlik Duvarı, Hidrolik Mantar Bariyer

Hidrolik Road Blocker, Hidrolik Yol Bloğu, Yol Blokaj Sistemi

Hidrolik Road Blocker ürün tanıtımı


Can ve mal emniyeti düşünülerek özel çelikler kullanılarak üretilmektedir. Hidrolik Road blocker, 50 Km. Hızla road blockere çarpan bir aracı kesinlikle içeri sokmayacak şekilde dizayn edilmiştir.  Hidrolik çalışma sistemine sahip olan Road Blocker yol blokaj sistemi çalışma sürekliliği %100’dür ve en yoğun yerlerde dahi problemsiz çalışabilmektedir.

Yüksek güvenlik gereksinimi olan iş merkezi, plaza, alış-veriş merkezleri, resmi kuruluşlar, konsolosluk vb. Noktalarda, geçiş güvenliği ve kontrolünü sağlamak için geliştirilmiş bir üründür. Her türlü kötü niyetli araç ile girişi önlemek için kesin bir çözümdür. Güçlü ve hızlı kontrollü motoru ile uzaktan kumanda, buton veya her türlü access kontrol sistemi ile tam uyumlu kullanıma uygundur.

Hidrolik Road Blocker

Hidrolik Road Blocker

BUFFALO ROADBLOCKER PAKET İÇERİĞİ:
1 Adet Roadblocker ve Kontrol Sistemi
1 Takım Alıcı ve Kumanda
4 Adet Fotosel Ayağı
2 Takım Fotosel

BUFFALO ROAD BLOCKER ÇEŞİTLERİ:
Buffalo 200: 2 Mt. H.50 cm Road Blocker
Buffalo 300: 3 Mt. H.50 cm Road Blocker
Buffalo 400: 4 Mt. H.50 cm Road Blocker
Buffalo 500: 5 Mt. H.50 cm Road Blocker

 

Hidrolik Road Blocker Yol Blokaj Sisteminin büyük çoğunluğu zemin altında yer alması sebebiyle ürünün çalışma kalitesi haricinde zemin altında kalan ve toprakla temas eden yüzeylerinin üretim kaliteside son derece önemlidir. Dolayısıyla bu ürün grubunda çalışacağınız firmayı ve ürünü iyi etüt etmeniz firmamızca tavsiye olunur. Hidrolik Road Blocker Yol Blokaj Sistemi bilgi ve dökümanları için firma personelimizden destek alabilirsiniz. İrtibat için 0(212)2104677-78 veya info@teknoper.com

About the Author

admin

No Comments

Comments are closed.